Auto auto logo
Profesionální síť autoservisů pro všechny typy vozidel.

Point s logo
Největší mezinárodní síť nezávislých specialistů 
v oblasti pneu s více 
než 2600 autoservisy 
po celém světě.

60794bb4104e8.jpg 60794bceeaceb.jpg 60794c1f1ab94.jpg 60794c923649b.jpg

Autoservis

DUŠEK AUTOMA poskytuje komplexní autoservis pro všechny typy vozů. Mezi nejčastěji využívané služby patří výměna oleje a filtrů, kontrola tlumičů, brzd nebo test autobaterií. Nechce váš automobil v péči techniků DUŠEK AUTOMA a dopřejte mu komplexní péči a údržbu.

Servisní prohlídka

Servsiní prohlídka je závislá na počtu ujetých kilometrů a na stáří vozidla. Systém servisních prohlídek prováděných v pravidelných intervalech umožňuje zachovat dobré jízdní vlastnosti vozidla a předcházet jeho poruchám. Každá servisní prohlídka zahrnuje výměnu oleje a olejového filtru, kontrolu brzdového systému a diagnostiku případného nestandardního opotřebení nebo poškození automobilu.

Garanční prohlídka

Již více jak deset let může společnost DUŠEK AUTOMA jako nezávislý autoservis opravovat vozidla v záruce. Garanční prohlídka v našem servisu nemůže mít vliv na platnost záruky, protože servis během prací a oprav dodržuje veškeré postupy dané výrobcem vozidel. Nemusíte se tak obávat o zkrácení či zrušení záruční doby vašeho vozu!

Diagnostika vozidel

Diagnostika vozidel zvyšuje bezpečnost vašeho vozu během jízdy. Autoservis se zaměřuje na autodiagnostiku zážehových i vznětových motorů pomocí přístroje Atal. Dušek Automa dále provádí kompletní testy elektronických systémů vozidel, řízení motoru, kontrolu airbagů, ABS, ASR ESP, imobilizérů a dalších částí vozu.

Další ukázku služeb našeho servisu  naleznete v levém sloupci. Pokud máte jakékoliv dotazy, neváhejte využít uvedený kontaktní formulář nebo telefonní linku uvedenou v kontaktech.