Auto auto logo
Profesionální síť autoservisů pro všechny typy vozidel.

Point s logo
Největší mezinárodní síť nezávislých specialistů 
v oblasti pneu s více 
než 2600 autoservisy 
po celém světě.

60794bb4104e8.jpg 60794bceeaceb.jpg 60794c1f1ab94.jpg 60794c923649b.jpg

Pneuservis

Společnost DUŠEK AUTOMA vás zve do svého servisu vybaveného špičkovými přístroji, díky kterým váš vůz dostane maximální péči a bude připraven na další bezpečnou jízdu. Pneuservis se týká osobních, nákladních i dodávkových vozů, dále off-road, motocyklů či stavebních a zemědělských strojů.

Špičkové vybavení pro dokonalou péči

Náš servis je vybaven nejmodernějším zařízením pro dokonalou péči o váš vůz. O zutí pláště z kola se stará speciální bezdotykové zouvací zařízení, se kterým nemusíte mít obavy o drahé litinové ráfky. Bezpečně přezujeme až 26" kola, systémy Run-flat, DSST a řadu dalších. Nově přezutá kola jsou přesně vyvážena díky laserem přesně řízenému paprsku. Používáme kvalitní zařízení leaderů v oboru, americké firmy Hunter a italské Teco.

Kvalifikovaný personál

Velice dbáme o to, aby o váš vůz pečoval personál, který prošel důkladným školením a má za sebou mnohaletou praxi v oboru. O úspěšnosti naší cesty svědčí již po několikaté úspěšné absolvování auditu kvality práce společnosti Michelin, který máme jako jediná společnost na Náchodsku

Oprava pneumatik

Mezi další služby pro osobní i nákladní automobily patří oprava pneumatik. Díky zkušeným a proškoleným pracovníkům a s využitím moderních technologií poskytuje naše společnost perfektně odvedenou práci, a to bez zbytečného čekání a prostojů. Opravy provádíme dle doporučení výrobců a na vše poskytujeme záruku.

Poznejte výhody dusíku i na vašich kolech

Pneumatiky plníme dusíkem, díky kterému se prodlužuje životnost pneumatik, zvyšuje se úspora pohonných hmot, snižuje se riziko defektu i koroze a celkově se zlepšují jízdní vlastnosti vozidla. Pro dokonalé umytí kol jsou dílny vybaveny vysokotlakou kuličkovou myčkou Draxter, která kola ošetří důkladně a především šetrně.

Uskladnění pneumatik

Pneuservis výměnou pneumatik nekončí! DUŠEK AUTOMA má pro své zákazníky připravené ještě sezónní uskladnění pneumatik ve speciálně vyhrazených prostorech. Tuto službu využívají především obyvatelé bytů, kteří nemají dostatečné skladovací prostory a také společnosti, které zde ukládají pneumatiky celého firemního vozového parku.  V současnosti tuto službu využívá více než 1000 zákazníků, přidejte se k nim i vy!