Close
21.12.2023 — 1.1.2024: Zavřeno

Garanční prohlídka

Garanční prohlídka je povinná kontrola vozu v záruce. Dle zákona není nutné, aby ji prováděl autorizovaný servis. Každý výroce si odlišně stanovuje rozsah garanční prohlídky na daném počtu km nebo dle stáří vozidla. Obvykle to ale bývá každých 15 až 30 tis km nebo každý rok, dle toho, co nastane dříve.

Opravujeme vozy i v době záruky! Od 1.listopadu 2004 v souvislosti s novou blokovou výjimkou jsme oprávněni jako nezávislý autoservis opravovat vozidla v záruce. Oprava v našem servisu nemůže mít vliv na platnost záruky, jelikož dodržujeme veškeré postupy určené výrobci vozidel. To znamená, že děláme všechny opravy a údržby vozidla v průběhu záruční doby, aniž by tím byla dotčena platnost záruky. Provedenou garanční prohlídku Vám zaznamenáme do servisní knížky. U vozů Škoda jsme schopni zaznamenat prohlídku i do elektronické servisní knížky!

Naše hodinová sazba i ceny náhradních dílů jsou nepoměrně nižší v porovnání s autorizovanými servisy, proto realizací prohlídky v našem autoservisu ušetříte náklady.

Zajímá vás cena garanční prohlídky na vaše vozidlo? Neváhejte a kontaktujte nás nebo se přijeďte přesvědčit na naši provozovnu, kde KVALITA VÍTĚZÍ…

Prodloužená záruka - marketingový trik nebo obchodní taktika?

Novým moderním marketingovým tahákem jsou prodloužené záruky na 3, 5 nebo dokonce i 7 let. Prodloužené záruky bývají výrobcem úzce specifikované a nevztahují se na běžné opotřebení (brzdy, baterie, spojka, DPF filtry, tlumiče atd). Dealeři jsou schopni za toto opotřebení schovat většinu závad. Zákazník musí zvážit, zda se mu vyplatí vůz po zákonné dvouleté lhůtě opravit v autorizovaném servise nebo zvolit stejně kvalitní, levnější řešení. Z referencí našich zákazníků víme, že po uplynutí zákonné 2 leté lhůty jsou ceny za opravy v autorizovaných servisem výrazně vyšší.

 
 

Objednejte se

100% kvalita světových značek