Close
21.12.2023 — 1.1.2024: Zavřeno

Vybavení a prostory

Naše firma disponuje moderními stroji renomovaných firem v oboru. Máme 5 kompletně vybavených stání pro splnění potřeb vašeho vozu.

Stroje pro pneuservis

Nejmodernější stroje pro pneuservis společností Hunter a Fasep zajistí maximální a  kvalitní péči o vaše kola. Bezdotyková zouvačka společnosti Hunter přezuje vaše kolo s maximální šetrností, ať se jedná o běžný 15″ ráfek nebo 21″ run-flat. Laserové vyvažovačky zajistí maximálně přesné vyvážení a optimalizaci vyvažovacích procesů pro snížení počtu závaží na kole. Závaží umisťujeme za paprsky disků, aby vynikl design vašeho kola. Tyto stroje několikrát za rok kalibrujeme a prochází pravidelnou péčí techniků, abychom mohli neustále nabízet maximálně přesné vyvážení. I když disponujeme moderním a kvalitním vybavením, snažíme se zachovat příznivé ceny, které již několik let neměníme.

3D GEOMETRIE HUNTER

Pro měření a seřízení geometrie používáme stroj amerického výrobce Hunter, který dodává toto zařízení do většiny věhlasných výrobců automobilů v oboru. 3D měření je v současnosti nejpřesnější a nejrychlejší. Změření a seřízení geometrie provádíme neustále za akčních Kč 655,- vč. DPH, i když ceny v jiných regionech se pohybují od 1200,- výše.

Kvalitní vybavení autoservisu

Vybavení od A po Z neustále se snažíme zdokonalovat a rozšiřovat vybavení, abychom uspokojili vaše potřeby. Více se dozvíte ve složce autoservis.

Myčka kol

Pro mytí vašich kol používáme kvalitní švédskou myčku Drester, která využívá patentovaný proces mytí kol. Plastový granulát se ve vodě pod tlakem roztřikuje a zajistí šetrné a účinné omytí. Po ukončení mycího cyklu se kolo automaticky osuší.

Komfortní čekání na opravu

Chcete mít svůj vůz pod dohledem, dát si zdarma kávu a na bezplatném wifi plnit své pracovní povinnosti? U nás je to samozřejmostí.

Objednejte se

100% kvalita světových značek