Close
21.12.2023 — 1.1.2024: Zavřeno

Naše služby

Pneuservis

Montáž pneumatik, opravy poškozených pneu

Autoservis

Komplexní servis osobních a dodávkových vozů

klimatizace

Klimatizace

Kontrola, servis, plnění, čištění a dezinfekce klimatizace

Příslušenství

Nabízíme komplexní produkty a služby pro Váš vůz.

geometrie

Geometrie

Profesionální diagnostika na měření a seřizování geometrie kol

Kalibrace jízdních asistentů

Pneu

Nabízíme široký sortiment pneu pro osobní, SUV, off-road, a další vozy.

Půjčovna střešních boxů a nosičů jízdních kol

Disky

Nabízíme široký sortiment alu kol a ocelových disků.

Poradenství

Poskytujeme různé formy poradenství ze světa automobilů.

Společnost DUŠEK AUTOMA s.r.o. nabízí komplexní produkty a služby pro Váš vůz. Již žádné hledání dalších odborných prací a složité shánění materiálů. Nabízíme Vám vše na jednom místě: zručné mechaniky, odborné techniky, moderní a spolehlivé stroje, lákavé ceny.

Vše pro kola Vašeho vozu

Ať už se jedná o diskypneumatiky, či odborné přezouvání kol,  postaráme se o vše. Doporučíme pro Váš vůz nejvhodnější typ pneu a disků, postaráme se o sezónní výměnu pneu a zajistíme vyvážení kol tou nejmodernější a nejpřesnější metodou. Nemusíte mít obavy ani s tím, kam pneumatiky uskladníte – v areálu společnosti DUŠEK AUTOMA s.r.o. se nachází haly, kde jsou pneumatiky mimo sezónu bezpečně uskladněny a zabezpečeny proti nepříznivým povětrnostním vlivům.

Autoservis pro plynulou jízdu

Samozřejmostí je odborný autoservis, který se postará jak o pravidelné prohlídky, kontrolu vozu před STK, tak i opravy a komplexní údržbu vozu. O Váš vůz se postará profesionální personál, který má mnohaleté zkušenosti obohacené o pravidelná školení. Díky tomu Váš vůz či celý vozový park získá tu nejlepší péči a Vy si jízdu autem můžete vychutnat bezpečně a pohodlně. Autodíly pro opravy odebíráme od německé společnosti, kde je zaručena kvalita i původ výrobku. Podezřele levné a nekvalitní výrobce na Váš vůz nenamontujeme, protože se vážíme Vaší bezpečnosti a zdraví!

Údržba i oprava klimatizace

Pravidelná údržba klimatizace je důležitá nejen pro její správné fungování, ale také pro pohodu a zdraví cestujících. Společnost DUŠEK AUTOMA zajišťuje čištění a plnění klimatizací, test těsnosti systému, opravy, ale především také dezinfekci, která odstraní nepříjemný zápach a škodliviny, které mohou mít nepříznivý vliv na zdraví řidiče i spolujezdců.

Příslušenství pro bezpečné cestování

Kromě oprav a pravidelné údržby nabízí společnost DUŠEK AUTOMA širokou nabídku příslušenství, které zajistí příjemnou a bezpečnou jízdu. V nabídce naleznete jak autokosmetiku, tak i autobaterieolejesněhové řetězy či praktickou i povinnou výbavu vozu, jako jsou žárovky, autolékárničky, tažná lana, hasicí přistroje či výstražné vesty.
DUŠEK AUTOMA, to je spolehlivý partner pro Vás i pro Váš vůz. Poskytuje odborné poradenství a provádí komplexní služby s využitím nejmodernějších technologií. Zajišťuje péči jak jednotlivcům, tak společnostem i průmyslovým a zemědělským strojům. Díky zkušeným mechanikům a kvalitnímu vybavení je Váš vůz v těch nejlepších rukou.
Máte jakýkoliv dotaz nebo si chcete domluvit schůzku? Neváhejte nás kontaktovat.

Na vaši návštěvu se těší,
tým DUŠEK AUTOMA s.r.o.

Rezervujte si volný termín