Close
21.12.2023 — 1.1.2024: Zavřeno

Výměna oleje a filtrů

Provádíme výměnu motorového oleje včetně filtru a ekologické likvidace upotřebeného oleje a filtrů z této servisní činnosti.

Oleje můžete koupit téměř všude, ale auto potřebuje nejen kvalitní olej, ale i profesionální péči.  Poblikává kontrolka mazání? Dodržujete intervaly výměn oleje podle počtu ujetých kilometrů, ale i jeho stáří? Interval výměn neurčuje výrobce oleje a jeho kvalita, ale výrobce vozu!

V naši firmě používáme kvalitní značkové oleje. Jedná se o oleje, které jsou součástí prvního vybavení mnoha známých značek. Tyto oleje se rovněž prezentují v těžkých provozních podmínkách mnoha automobilových závodů (Formule 1, DAKAR, atd.). Široký výběr těchto olejů používaných v naší provozovně, zaručuje zákazníkovi splnění výrobcem požadovaných vlastností i vysokou kvalitu.

Naši mechanici jsou schopni vám poradit a vybrat ten správný typ oleje pro vaše vozidlo. Výměnu provádíme buď okamžitě, nebo na základě objednání. Vždy podle potřeby zákazníka. Součástí výměny olejů je vždy i výměna olejového filtru a kontrola vozu. Samozřejmostí je přenastavení servisního intervalu.

Prodáváme oleje těchto značek:

Objednejte se na výměnu

100% kvalita světových značek