Close
21.12.2023 — 1.1.2024: Zavřeno

Příslušenství

Váš vůz potřebuje nejen kvalitní servis, aby dobře fungoval a poskytoval spolehlivou jízdu, ale také drobné příslušenství, které podpoří komfortní a bezpečné cestování. Za tímto účelem nabízí náš servis širokou nabídku příslušenství. Zastavte se v prodejně a přesvědčte se sami!

Objednejte se

V naší prodejně můžete zakoupit motorové oleje pro osobní i užitkové vozy, motocykly či lodě. Nabídka dále obsahuje chladící kapaliny, hydraulické oleje a plastická maziva. Díky vhodně vybranému mazivu pojede váš vůz daleko snadněji, což vám ušetří nejen náklady na pohonné hmoty, ale také se tímto způsobem snižuje opotřebení motoru. S výběrem správného oleje vám rádi poradíme.

Sněhové řetězy

Nezapomeňte, že sněhové řetězy patří do povinné výbavy každého motoristy. DUŠEK AUTOMA nabízí kompletní sortiment pro osobní, dodávkové, 4×4 a nákladní vozy. Jedná se o špičkového výrobce řetězů Pewag. Který má již osvědčenou kvalitu i snadnou montáž řetězů. Proto tam, kde budou ostatní stát, Vy pojedete!

Ostatní sortiment

V prodejně, která je součástí servisu, můžete dále zakoupit  hasicí přístroje do automobilů, tažná lana, autolékárničky, bezpečností vybavení, náhradní žárovky či autokosmetiku. Aditiva, startovací spreje, startovací kabely nebo nabíječka autobaterek přispějí k bezpečnému startování v zimním období. Hever, klíč na kola, výstražné vesty a další vybavení vám pomůže v případě defektu či opravy vozu na silnici.
Máte dotaz? Zeptejte se nás pomocí níže uvedeného formuláře nebo využijte telefonický kontakt.

Objednejte se

100% kvalita světových značek